Elinvoimalautakunta

Rantala Harri, valokuva

Puheenjohtaja

Rantala Harri

rehtori, eläkeläinen
SDP

Yhteystiedot

harri.rantala@akaa.fi

Metsäläntie 4, 37830 AKAA
040 521 1304

Määttä Anni, valokuva

I Varapuheenjohtaja

Määttä Anni

palvelumesteri
Kok.

Yhteystiedot

anni.maatta@akaa.fi

044 5525383
Facebook
Twitter

Halme Jussi, valokuva

Jäsen

Halme Jussi

yrittäjä
PS

Yhteystiedot

jussi.halme@akaa.fi


Holkeri-Salmesvuori Suvi-Marja, valokuva

Jäsen

Holkeri-Salmesvuori Suvi-Marja

Yhteystiedot

suvi-marja.holkeri-salmesvuori@akaa.fi

Kilsantie 53, 37800 Akaa
040 7022942

Hyrkäs Matti, valokuva

Jäsen

Hyrkäs Matti

maatalousmyyjä


Yhteystiedot

matti.hyrkas@akaa.fi

Hyrkkääntie 15, 37830 Akaa
040 412 8940

Inkinen Heli, valokuva

Jäsen

Inkinen Heli

ravitsemisesimies
SDP

Yhteystiedot

heli.inkinen@akaa.fi

040 723 1099

Kivistö Tapio, valokuva

Jäsen

Kivistö Tapio

offsetpainaja
PS

Yhteystiedot

tapio.kivisto@akaa.fi


Liehu Vesa, valokuva

Jäsen

Liehu Vesa

maanviljelijä
Kesk.

Yhteystiedot

vesa.liehu@akaa.fi

Kauruentie 39, 37960 AKAA

Parikka Jouni, valokuva

Jäsen

Parikka Jouni

toimitusjohtaja/yrittäjä
Kok.

Yhteystiedot

jouni.parikka@akaa.fi


Savikko Sari, valokuva

Jäsen

Savikko Sari

parturikampaaja / koulunkäynninohjaaja
SDP

Yhteystiedot

sari.savikko@akaa.fi

Tyyneläntie 10, 37830 AKAA
03 543 5284 (työ)
040 721 6745

Ekman Martti, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Ekman Martti

Yhteystiedot

martti.ekman@akaa.fi


Halmela-Taberman Hannele, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Halmela-Taberman Hannele

lehtori
SDP


Tapiolantie 21, 37800 AKAA
040 723 7381

Inha Tero, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Inha Tero

opiskelija
SDP

Yhteystiedot

tero.inha@akaa.fi

Kanavantie 2 B 15, 37830 AKAA
040 831 0538

Kaukojärvi Juha, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Kaukojärvi Juha

kiinteistönhoitaja
SDP

Yhteystiedot

juha.kaukojarvi@akaa.fi

Kärrykatu 2, 37830 Akaa
040 548 2310
040 335 3260


Kuusisto Kati, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Kuusisto Kati

Yhteystiedot

kati.kuusisto@akaa.fi


Laine Sirkku, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Laine Sirkku

yrittäjä
PS

Yhteystiedot

sirkku.laine@akaa.fi

Päiväniementie 5, 37800 Akaa
045 1652005

Löflund Lari, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Löflund Lari

hankintainsinööri
Kok.

Yhteystiedot

lari.loflund@akaa.fi

Sotkiantie 649 b, 37960 AKAA
050 596 7180

Näsi Jari, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Näsi Jari

katsastusinsinööri, maanviljelijä


Yhteystiedot

jari.nasi@akaa.fi


Vihervaara Tommi, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Vihervaara Tommi

Yhteystiedot

tommi.vihervaara@akaa.fi


Yli-Koivisto Mari, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Yli-Koivisto Mari

HR-asiantuntija
Kok.

Yhteystiedot

mari.yli-koivisto@akaa.fi

Palteelanniitty 3, 37800 Akaa
050 4867998
Facebook
Twitter