Elinvoimalautakunta

Kallioinen Saila, valokuva

Puheenjohtaja

Kallioinen Saila

kehittämispäällikkö
SDP

Yhteystiedot

saila.kallioinen@akaa.fi

Metsäläntie 4, 37830 AKAA
0400 566 959

Pajasmaa Mika, valokuva

I Varapuheenjohtaja

Pajasmaa Mika

pankkilakimies vt
Kok.

Yhteystiedot

mika.pajasmaa@akaa.fi


Halme Jussi, valokuva

Jäsen

Halme Jussi

Yrittäjä
PS


Lontilantie 826 A, 37800 Akaa

Inkinen Heli, valokuva

Jäsen

Inkinen Heli

ravitsemisesimies
SDP

Yhteystiedot

heli.inkinen@akaa.fi

Kurvolanpolku 2, 37800 AKAA
040 723 1099
040 335 3020


Kivi Jorma, valokuva

Jäsen

Kivi Jorma

eläkeläinen
Vas.

Yhteystiedot

jorma.kivi@akaa.fi

Kotintie 5, 37830 Akaa
0400 734 536

Koivuniemi Sirkka, valokuva

Jäsen

Koivuniemi Sirkka

yrittäjä
Kesk.

Yhteystiedot

sirkka.koivuniemi@akaa.fi

Matinpuistontie 12 as.6, 37800 Akaa
040 771 0959

Liehu Vesa, valokuva

Jäsen

Liehu Vesa

maanviljelijä
Kesk.

Yhteystiedot

vesa.liehu@akaa.fi

Kauruentie 39, 37960 AKAA

Pahlanen Anssi, valokuva

Jäsen

Pahlanen Anssi

avainasiakaspäällikkö
SDP

Yhteystiedot

anssi.pahlanen@akaa.fi

Sireninkuja 5, 37800 Akaa
040 082 7225

Toivonen-Alastalo Hilu, valokuva

Jäsen

Toivonen-Alastalo Hilu

toiminnanjohtaja
Vihreät

Yhteystiedot

hilu.toivonen-alastalo@akaa.fi

050 563 6907
Facebook

Weltzien Nina, valokuva

Jäsen

Weltzien Nina

Yhteystiedot

nina.weltzien@akaa.fi

040 587 3826

Vikman Anttijussi, valokuva

Jäsen

Vikman Anttijussi

järjestelmäasiantuntija
Kok.

Yhteystiedot

anttijussi.vikman@akaa.fi

Marssitie 2 A as. 1, 37800 AKAA
050 68132

Twitter

Heikkinen Petri, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Heikkinen Petri

Yhteystiedot

petri.heikkinen@akaa.fi

Hannukantie 15, 37830 Akaa

Peltola Kim, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Peltola Kim

Opiskelija
Kesk.

Yhteystiedot

kim.peltola@akaa.fi

Aravaniityntie 1 a 10, 37910 Akaa
040 3556826

Peltola Marko, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Peltola Marko

yrittäjä
Kok.

Yhteystiedot

marko.peltola@akaa.fi


Riekkinen Juhana, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Riekkinen Juhana

Yhteystiedot

juhana.riekkinen@akaa.fi

Vetikontie 111, 37910 Akaa

Rintala Petri, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Rintala Petri

Avustaja
SDP

Yhteystiedot

petri.rintala@akaa.fi

Köyvärintie 22 G 5, 37800 AKAA
040 762 5206

Räsänen Tiina, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Räsänen Tiina

palvelupäällikkö
Kesk.

Yhteystiedot

tiina.rasanen@akaa.fi

040 512 4516
Facebook

Salovaara Anu, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Salovaara Anu

Vakuuttamisasiantuntija
Vihreät

Yhteystiedot

anu.salovaara@akaa.fi


Saxberg Susanna, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Saxberg Susanna

Yhteystiedot

susanna.saxberg@akaa.fi

Välimäentie 21, 37830 AKAA
044 013 0801

Soininen Suvi, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Soininen Suvi

Yhteystiedot

suvi.soininen@akaa.fi

Harjukuja 1 d, 37800 Akaa
041 446 8287

Tromstedt Seija, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Tromstedt Seija

sairaanhoitaja / vastaava hoitaja
SDP

Yhteystiedot

seija.tromstedt@akaa.fi


Vehka-aho Jani, valokuva

Henkilökohtainen varajäsen

Vehka-aho Jani

Yhteystiedot

jani.vehka-aho@akaa.fi